Tržní odhady nemovitostí, zpracování cenových map, znalecké posudky

O nás

Společnost odhady-nemovitosti.cz s.r.o. byla založena za účelem specializace činnosti, a to zpracování tržních odhadů nemovitostí a vypracovávání cenových map pro města a obce v souvislosti se znaleckou činností jednatele a jediného vlastníka společnosti Ing. Františka Vlčka.

Společnost má platnou koncesi na oceňování nemovitého majetku, a má tedy odbornou způsobilost jednak pro tržní odhady nemovitostí, zpracovávání znaleckých posudků dle cenových předpisů a ke zhotovování cenových map. V rámci této činnosti také provádí tržní odhady nemovitostí pro bankovní účely i soukromý sektor.

Společnost byla založena v roce 2006 - její zakladatel působí od roku 1999 v oboru znalecké a odhadcovské činnosti, od roku 2000 zpracovává v severomoravském regionu odhady nemovitostí a také cenové mapy.

V rámci této činnosti se podařilo vytvořit vlastní, průběžně aktualizovanou databázi informací o nemovitostech oceňovaných nejen naším prostřednictvím, ale rovněž kolegy v oboru, což je základ pro kvalifikované zjištění „obvyklé“, tedy tržní ceny nemovitosti.

Poskytované služby

  • Tržní odhady nemovitostí
  • Zpracování cenových map
  • Znalecké posudky dle cenových předpisů
  • oceňování nemovitostí